copyright

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras sveikina Moldovą Nepriklausomybės dienos proga

Data

2020 08 27

Įvertinimas
0
veliavos (002).jpg

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Moldovą Nepriklausomybės dienos proga.

„Šiais metais šios dienos paminėjimas bus kitoks dėl mūsų valstybes stipriai paveikusios Covid-19 pandemijos. Ši pandemija patikrina mūsų sveikatos sistemų atsparumą, mūsų ekonomikų stiprumą bei žmonių ir valstybių solidarumą. Nepaisant to esu įsitikinęs, kad nacionalinių vyriausybių pažangūs sprendimai padės mums išspręsti su pandemija susijusias problemas, o ši krizė mus sustiprins“, - sakoma premjero sveikinime.

Pasak Lietuvos Vyriausybės vadovo, Lietuvos ir Moldovos dvišaliai santykiai visada buvo grįsti tarpusavio supratimu. Lietuva niekada nepamirš 1990 m. gegužės 31 d. Moldovos Parlamento išreikšto solidarumo pripažįstant nepriklausomą Lietuvos valstybę, kuri šiais metais mini 30-ąsias metines.

S. Skvernelis Moldovai palinkėjo geros kloties toliau įgyvendinant svarbias sistemines reformas ir pabrėžė eurointegracijos paramą. Šalies žmonėms S. Skvernelis nuoširdžiai palinkėjo taikos, vienybės ir klestėjimo.