BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras sveikina Lenkiją 101-ųjų nepriklausomybės metinių proga

Data

2019 11 11

Įvertinimas
0
Lenkija Lietuva shutterstock_275157125.jpg

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis Vyriausybės vardu nuoširdžiai sveikina Lenkijos žmones 101-ųjų nepriklausomybės metinių proga.

„Džiaugiamės pernai ypač suintensyvėjusiu mūsų vyriausybių bendradarbiavimu politikos, ekonomikos ir kultūros srityse ir esame pasirengę jį toliau plėtoti. Siekis  kurti stiprią ir vieningą Europos Sąjungą, kuri daugiau investuotų į transatlantinio ryšio stiprinimą, išlieka bendras Lietuvos ir Lenkijos uždavinys. Šiemet minėdami demokratinės revoliucijos Lenkijoje, Baltijos kelio ir Berlyno sienos griuvimo 30 metų sukaktis, galime su pasididžiavimu įvertinti, kiek daug pasiekėme įgyvendindami laisvės idealus, dėl kurių aukojosi mūsų tautų patriotai. Esu įsitikinęs, kad bendri laimėjimai praeityje ir ateities iššūkiai įkvėps mus tęsti glaudų dialogą visais rūpimais klausimais ir sėkmingai vystyti naujas iniciatyvas“, – sakoma premjero sveikinime.   

Vyriausybės vadovas linki būsimai Vyriausybei ir visiems Lenkijos žmonėms visokeriopos sėkmės, santarvės ir klestėjimo.