BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras sveikina Ispaniją nacionalinės šventės proga

Data

2020 10 12

Įvertinimas
0
Ispanija Lietuva shutterstock_266797292.jpg

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis nuoširdžiai sveikina Ispanijos Karalystės žmones su Ispanijos nacionaline švente – Ispanijos diena.

„Man malonu pasinaudoti šia galimybe padėkoti Ispanijai – stipriai ir patikimai Lietuvos partnerei Europos Sąjungoje ir NATO – už draugiškus santykius ir išreikšti viltį, kad mūsų dvišalis bendradarbiavimas ir toliau sėkmingai plėtosis. Šiais metais dėl mūsų šalis ištikusios COVID-19 pandemijos šventė bus kitokia. Tai patikrina mūsų sveikatos sistemų atsparumą, ekonomikos tvirtumą ir žmonių bei valstybių solidarumą. Visgi esu įsitikinęs, kad valstybėms imantis novatoriškų sprendimų bus galima lengviau susidoroti su pandemijos keliamais iššūkiais ir dar labiau sustiprėti. Nuoširdžiai linkiu jūsų šaliai ir Ispanijos Karalystės žmonėms gerovės ir visokeriopos sėkmės įveikiant būsimus iššūkius“, – sakoma premjero sveikinime.