BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras sveikina Čekiją Nepriklausomybės dienos proga

Data

2020 10 28

Įvertinimas
0
Čekijos Respublika Lietuva shutterstock_271904219.jpg

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis Vyriausybės vardu nuoširdžiai sveikina Čekijos Respublikos žmones su Nepriklausomybės diena ir linki šaliai visokeriopos sėkmės, klestėjimo ir gerovės.   

„Mes labai vertiname glaudų dialogą su Čekijos Respublika vystant dvišalę partnerystę ir bendradarbiavimą regioninėse bei tarptautinėse organizacijose. Šiais metais šventė bus kitokia dėl COVID-19 pandemijos, kuri smarkiai smogė mūsų šalims. Tai išmėginimas mūsų sveikatos sistemoms, ekonomikos tvirtumui ir mūsų žmonių bei valstybių solidarumui. Vis dėl to esu įsitikinęs, kad inovatyvūs mūsų nacionalinių vyriausybių sprendimai leis atremti pandemijos keliamus iššūkius ir kad krizė mus sustiprins“, – sakoma premjero sveikinime.