BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras sveikina Bulgariją Nepriklausomybės dienos proga

Data

2020 09 22

Įvertinimas
0
Bulgarija Lietuva shutterstock_343207883.jpg

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis Vyriausybės ir Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai sveikina  Bulgariją Nepriklausomybės dienos proga.

„Brangindamas gerus santykius tarp mūsų šalių, esu tikras, kad abipusė parama ir supratimas bei bendros pastangos leis toliau stiprinti Lietuvos ir Bulgarijos partnerystę, išlaikyti puikų bendradarbiavimą bei draugiškumo dvasią. Džiaugiuosi galėdamas šia proga pareikšti, kad Lietuva labai vertina draugiškus ryšius su Bulgarija, kuri yra patikima partnerė Europos Sąjungoje ir NATO“, – sakoma premjero sveikinime.       

Nors COVID-19 pandemija smarkiai smogė šalims, išmėgino sveikatos sistemų ir ekonomikos atsparumą bei mūsų žmonių ir valstybių solidarumą, Vyriausybės vadovas išreiškė įsitikinimą, kad nacionalinių vyriausybių inovatyvūs sprendimai leis atremti pandemijos keliamus iššūkius, o ši krizė visus tik sustiprins.