BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras sveikina Borisą Johnsoną su pergale parlamento rinkimuose

Data

2019 12 13

Įvertinimas
0
Jungtinė Karalystė Lietuva shutterstock_266303384.jpg

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis pasveikino Jungtinės Karalystės premjerą Borisą  Johnsoną su pergale parlamento rinkimuose ir palinkėjo energijos, ištvermės bei visos šalies žmonių palaikymo verčiant naują Jungtinės Karalystės santykių su Europos Sąjunga puslapį.

„Esame vienminčiai dėl transatlantinio ryšio svarbos Europos ir regiono saugumui. Lietuva pasisako už ypač glaudžius Jungtinės Karalystės ateities santykius su Europos Sąjunga. Neabejoju, kad BREXIT kontekste Lietuvos ir Jungtinės Karalystės vyriausybės užtikrins pačias palankiausias rezidavimo sąlygas abiejų valstybių piliečiams“, – sakoma Vyriausybės vadovo sveikinime.

Premjeras akcentavo, kad Lietuvos Respublikos Vyriausybė skirs ypatingą dėmesį dvišaliams santykiams su Jungtine Karalyste stiprinti. Ypač svarbus Lietuvos ir Jungtinės Karalystės  bendradarbiavimas prekybos ir inovacijų, kultūros ir švietimo, kibernetinio saugumo bei finansinių technologijų srityse.

Lietuvos Vyriausybės vadovas dar kartą pabrėžė Šiaurės ir Baltijos šalių bei Jungtinės Karalystės dialogo svarbą ir pasiūlė atnaujinti Šiaurės ateities forumo (Northern Future Forum) susitikimus.