BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras sveikina Austriją Nacionalinės dienos proga

Data

2020 10 26

Įvertinimas
0
Austrija Lietuva shutterstock_328877714.jpg

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis Vyriausybės ir Lietuvos žmonių vardu sveikina Austriją Nacionalinės dienos proga ir linki šaliai klestėjimo bei gerovės.

„Norėčiau pasidžiaugti tvirtos partnerystės principais paremtais mūsų valstybių santykiais Europos Sąjungoje ir rezultatyviu dvišaliu bendradarbiavimu. Tvirtai tikiu, kad susitelkusios valstybės narės įveiks COVID-19 pandemijos keliamus iššūkius.
Lietuva ir Austrija yra suinteresuotos Europos Sąjungos stiprinimu, sėkmingu Europos žaliojo kurso įgyvendinimu, patikima migracijos politika ir bendrų vertybių puoselėjimu tiek Europos Sąjungos viduje, tiek ir kaimyninėse šalyse.
Esu tikras, kad mūsų valstybes siejantys ryšiai kultūros, ekonomikos ir žmonių tarpusavio bendravimo srityse ateityje tik tvirtės, o vyriausybių bendradarbiavimas toliau plėtosis teigiama linkme“, – sakoma premjero sveikinime.