BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras susitiks su Ukrainos Prezidentu

Data

2015 12 01

Įvertinimas
1
Ukraina.jpg

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius trečiadienį susitiks su vizito į Lietuvą atvykstančiu Ukrainos Prezidentu Petro Porošenka.

„Ukraina – svarbi Lietuvos partnerė. Dvišalis bendradarbiavimas sudarė palankias sąlygas sukurti pasitikėjimo pagrindais plėtojamus politinius ir ekonominius ryšius. Lietuva remia Ukrainos nepriklausomybę, laisvę ir teritorinį vientisumą“, – sako premjeras.

Pokalbyje su Ukrainos vadovu Ministras Pirmininkas išreikš tvirtą Lietuvos paramą Ukrainai,  kalbėsis apie jos pasirengimą įgyvendinti Laisvosios prekybos susitarimą su Europos Sąjunga, kuris įsigalios nuo 2016 metų pradžios, pasiūlys ekspertinę pagalbą. Susitikime bus tariamasi, kaip aktyvinti dvišalius ekonominius ryšius, bus aptariami bendradarbiavimo klausimai transporto, energetikos ir kitose srityse.