BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras siūlo VPT vadovę D. Vilytę skirti antrai kadencijai

Data

2018 12 19

Įvertinimas
1
IMG_8910.jpg

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis pateikė dabartinės Viešųjų pirkimų tarnybos direktorės Dianos Vilytės kandidatūrą antrai kadencijai.
„D. Vilytės nuopelnai skaidrinant viešuosius pirkimus – itin jautrią ir valstybei svarbią sritį - yra akivaizdūs. Šiuos darbus būtina aktyviai tęsti. Direktorė įrodė, jog yra žmogus, kuris nori ir geba tai daryti“, - sako premjeras.
Jo žodžiais, VPT vadovei keliamos dvi pagrindinės užduotys. Pirmoji – tolimesnė aktyvi viešųjų pirkimų prevencija ir priežiūra. „Tarnybai suteiktos patariamosios bei kontrolės funkcijos turi duoti ir pažeidimų užkardymo, ir jų mažinimo efektą“, - sako S. Skvernelis.
Antroji užduotis – racionalus valstybės lėšų panaudojimas,  kas reiškia, jog būtina didinti ne mažiausios kainos, o ekonominio naudingumo pirkimų skaičių. „Šia linkme pastaraisiais metais palaipsniui einama, tikiuosi, kad artimiausiu laiku pasieksime rimtą proveržį“, - teigia premjeras.