BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras: šiandien galime didžiuotis modernia ir šiuolaikiška policija

Data

2020 09 30

Įvertinimas
0
policija gera .JPG

Šiandien Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis artėjančios Lietuvos policijos profesinės šventės  – Angelų sargų dienos proga susitiko su Lietuvos policijos ir jos teritorinių padalinių vadovais.

„Lietuvos policijai teko patirti visko, bet šiandien galime didžiuotis modernia ir šiuolaikiška institucija, kuria pasitiki absoliuti dauguma gyventojų. Atskiras padėkos žodis Jums – už svarų indėlį šaliai kovojant su koronaviruso pandemija, taip pat už nuolatinę pagalbą kitoms tarnyboms ir institucijoms, siekiant pagrindinio tikslo – ginti, saugoti ir visokeriopai padėti mūsų visuomenei, mūsų žmonėms“, – sakė premjeras.

Susitikime dalyvavo Lietuvos policijos, šalies apskričių vyriausiųjų policijos komisariatų, taip pat Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimų centro, Lietuvos policijos mokyklos, Lietuvos kelių policijos tarnybos, antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ vadovai. Policijos pareigūnus artėjančios šventės proga pasveikino ir vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė.

Susitikime aptarti artėjantys Seimo rinkimai ir pareigūnų darbo organizavimas jų metu. Didelis dėmesys skirtas Lietuvos policijos darbui 2022 metais – numatoma, kad ji veiks kaip vienas juridinis asmuo, o jos veikla teritorijose bus organizuojama 5 apygardų principu – Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio. Aptartas specializuotų policijos įstaigų funkcijų centralizavimas, kitos darbinės aktualijos.