BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras Šakiuose: būdami visuomeniški, aktyvūs ir pilietiški, galite daug nuveikti savo krašto labui

Data

2016 10 01

Įvertinimas
1
Sakiai_Rotuse.jpg

Šeštadienį Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius dalyvavo Šakiuose vykusioje derliaus šventėje „Rudens skrynia“. 

„Šakiai Lietuvoje garsėja kaip  turtingas, derlingų žemių  kraštas.  Turtingas yra dėl to, kad čia gyvena labai darbštūs žmonės. Tuo įsitikini važiuodamas per Zanavykiją – tvarkingų ir stiprių ūkių, bendrovių, kaimų  ir miestelių  regioną. Jūsų darbštumas padeda užauginti didelius derlius, sėkmingai plėtoti gyvulininkystę“, – sveikindamas šventės dalyvius kalbėjo premjeras. 

Anot Ministro Pirmininko, šakiečiai žemdirbiai itin aktyviai įgyvendina Europos Sąjungos investicinius projektus ir sparčiai modernizuoja ūkius. „Todėl kiekvienais metais rudens derliaus  skrynia būna  perpildyta užaugintų gerybių, amatininkų ir tautodailininkų dirbinių, vietos verslininkų produkcijos. Būtinai aplankysiu ir  išradingai įrengtus seniūnijų kiemelius, kad susipažinčiau  su auksarankiais zanavykų meistrais ir sumaniomis  šeimininkėmis“, – pažymėjo A. Butkevičius. 

Vyriausybės vadovas pasidžiaugė, kad Šakiuose labai stiprus kaimo bendruomenių judėjimas. „Būdami visuomeniški, aktyvūs ir pilietiški galite labai daug nuveikti savo ir savo  krašto labui. Jūsų iniciatyvos gali peraugti ir į konkrečius  Vyriausybės nutarimus“, – teigė A. Butkevičius. 

Ministras Pirmininkas šiandien dar taip pat lankysis Vilkaviškio derliaus šventėje „Rudens prijuostė“.