BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras S. Skvernelis reiškia užuojautą dėl teroro išpuolio aukų Turkijoje

Data

2017 01 01

Įvertinimas
1
Užuojauta 1.jpg

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis reiškia užuojautą Turkijos premjerui Binali Yildirimui dėl naujametinę naktį įvykdyto teroro išpuolio Stambule, pareikalavusio daugelio nekaltų žmonių gyvybių, ir smerkia bet kokias teroro atakas prieš taikius gyventojus.

Vyriausybės vadovas, reikšdamas gilią užuojautą žuvusiųjų šeimoms, artimiesiems, visiems žmonėms, kuriuos palietė ši skaudi tragedija, linki stiprybės ir susitelkimo šiuo sunkiu netekties metu, o sužeistiesiems – sveikatos.

Kartu premjeras S. Skvernelis pažymi, kad ši niekuo nepateisinama baisi ataka yra nukreipta ne tik prieš Turkiją – terorizmas neturi sienų. Lietuva solidarizuojasi su Turkija ir patvirtina savo pasiryžimą kartu su tarptautine bendruomene bendromis pastangomis kovoti su terorizmo iššūkiais.