BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras ragino visų pirma sukurti taiką savyje, įsiklausyti į kitą nuomonę

Data

2017 12 04

Įvertinimas
1
IMG_0594.jpg

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis dalyvavo Maldos pusryčiuose, kurių tema - Popiežiaus Pranciškaus mintis: „Taika yra rankų darbas, kuriamas kasdien“.

 

„Advento laikotarpio ramybė ir susikaupimas pasauliui siunčia taikos žinią. Tik sukūrę taiką savyje, mūsų visuomenėje, išdrįsime pasveikinti svetimą, gerbsime kitatikį, labiau suprasime likimo nuskriaustuosius. Elgdamiesi taip, kaip norime, kad su mumis elgtųsi, mes išvengsime skurdo, vergovės, konfliktų ir neteisybės. Mūsų visuomenei reikia daugiau taikos ir įsiklausymo “,- kalbėjo premjeras

 

Vyriausybės vadovas  padėkojo už jautrų bei prasmingą Maldos pusryčių rytą ir pasveikino susirinkusiuosius su artėjančiomis Šventomis Kalėdomis, linkėdamas, jog visų širdys prisipildytų taikos, ramybės, džiaugsmo bei pilnatvės. 

 

Į nacionalinius Maldos pusryčius religinių bendruomenių atstovai, politikai, verslininkai, visuomenės veikėjai rinkosi septynioliktąjį kartą.  

 

Maldos pusryčių tradicija siekia 1942 metus, keletas JAV Senato narių pradėjo neformalius susitikimus, siekdami dalintis Kristaus mokymu ir juo pagrįstu tarpusavio bendravimu. 1953 metais Amerikoje įvyko pirmieji Nacionaliniai maldos pusryčiai, kuriuose dalyvavo JAV prezidentas