BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras: pergalė, kuri pasiekta vieningai ir drąsiai

Data

2020 01 13

Įvertinimas
0
LRVK_20200113_0001.jpg

Pasak Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio, kiekvienais metais Sauso 13-oji yra proga prisimint ir, suprasti, kokia kaina mes pelnėme savo valstybės laisvę, įvertinti, kokį kelią per tą laiką nuėjo Lietuva. Nors ši data amžiams pažymėta laisvės gynėjų krauju, tai proga ir pasidžiaugti. Pirmiausia visų mūsų pergale, kuri pasiekta vieningai, drąsiai, didžiuojantis savo valstybe ir vienas kitu.

„Lenkiuosi tautos didvyriams, kurie paaukojo savo gyvybes. Lemtingais sausio įvykiais prie televizijos bokšto, parlamento, Lietuvos radijo ir televizijos pastato rinkosi skirtingi žmonės. Jauni ir vyresni, vyrai ir moterys, lietuviai, rusai, lenkai, skirtingų profesijų ir skirtingų politinių pažiūrų. Visi rinkosi vieno bendro tikslo vardan - išsaugoti Lietuvos laisvę ir nepriklausomybę. Tikiu, kad iškilus pavojui visi elgtumėmės taip pat. Mums padėtų gerokai sustiprėjusi kariuomenė, užsienio sąjungininkai, tačiau labiausiai mums padėtų aiškus suvokimas, kad Lietuva yra tai, ką turime išsaugoti ir puoselėti. Ir nesvarbu, kokie skirtingi mes joje ir kaip skiriasi mūsų  pažiūros. Aš raginu apie tai prisiminti dažniau - ne tik Sausio 13-ąją“, – sako premjeras.