BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras pasveikino naująjį Lenkijos Vyriausybės vadovą

Data

2017 12 12

Įvertinimas
1
Lenkija Lietuva shutterstock_275157125.jpg

Premjeras Saulius Skvernelis Vyriausybės vardu nuoširdžiai pasveikino Mateuszą Morawieckį pradėjus eiti Lenkijos Respublikos Ministrų Tarybos Pirmininko pareigas ir palinkėjo sėkmingo darbo.

„2018 metai bus ypatingi mūsų šalių istorijoje – kitąmet švęsime Lietuvos ir Lenkijos nepriklausomybės atkūrimo šimtmečius. Noriu Jus patikinti, kad Lietuvos Respublikos Vyriausybė yra pasirengusi plėtoti dvišalį dialogą ir bendromis pastangomis ir toliau kurti mūsų tautų gerovę“,- sakoma premjero sveikinime.

Vyriausybės vadovas S.Skvernelis taip pat pabrėžė, kad artėjantis laikotarpis bus itin svarbus ir Europos Sąjungos ateičiai. Lietuva vertina Lenkijos vaidmenį formuojant Europos Sąjungos darbotvarkę, siekiant atspindėti mūsų regiono ir bendrus europinius interesus, susijusius su tvaria, darnia bei saugia Europos Sąjunga.

„Naudodamasis proga, norėčiau pakviesti Jus apsilankyti su dvišaliu vizitu Lietuvoje 2018 metais bet kuriuo Jums patogiu metu. Vilniuje galėsime tiesiogiai aptarti glaudesnio dvišalio bendradarbiavimo ir nacionalinio saugumo stiprinimo klausimus, taip pat su Europos Sąjunga ir NATO siejamus bendrus tikslus“, - teigiama sveikinime.