BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras pasveikino naująją Europos Komisiją

Data

2019 11 29

Įvertinimas
0
berlamontas.jpg

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis pasveikino Virginijų Sinkevičių ir visą Europos Komisiją, kurią eiti pareigas nuo gruodžio 1 d. vakar paskyrė Europos Vadovų Taryba.

„Dėkoju Virginijui Sinkevičiui už jo energiją ir svarų indėlį įgyvendinant Vyriausybės programą. Linkiu jam ir visai Europos Komisijai sėkmės sprendžiant naujus neatidėliotinus iššūkius, su kuriais susiduria Europa. Lietuvos Vyriausybė bus patikima partnerė stiprinant Europos vienybę ir jos bendrąją rinką bei  įgyvendinant Europos Komisijos Pirmininkės iškeltus prioritetus klimato, skaitmenizacijos ir taisyklėmis grindžiamo tarptautinio bendradarbiavimo srityse. Neabejoju, kad Virginijaus Sinkevičiaus balsas bus girdimas ir jo iniciatyvos prisidės prie ES klestėjimo, nuo kurio tiesiogiai priklauso ir Lietuvos žmonių gerovė“, – sakoma premjero sveikinime.