BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras: pasirašyti susitarimai tarp Lietuvos įmonių ir CMG sustiprins strateginę partnerystę

Data

2015 11 26

Įvertinimas
1
_MG_0570.jpg

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius darbo vizito Kinijoje metu susitiko su šios šalies pramoninės korporacijos „China Merchants Group“ (CMG) vadovybe. Susitikimo metu buvo pasirašyti susitarimai tarp Klaipėdos laisvosios ekonominės zonos ir CMG, taip pat Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos ir CMG.

„Džiaugiuosi CMG ketinimais plėsti savo veiklą  Lietuvoje“, – sakė Lietuvos Vyriausybės vadovas ir pasveikino šios korporacijos planus įsteigti Klaipėdoje Kinijos gamintojų logistikos parką, investuoti į Klaipėdos jūrų uostą ir tapti vieno iš terminalų valdytoja ir potencialia tolesnės uosto plėtros partnere.

„Lietuva ir Kinija turi daug galimybių gerinti dvišalius ekonominius ir prekybos santykius, todėl pasirašyti susitarimai tarp CMG ir Lietuvos įmonių yra dar vienas žingsnis siekiant sustiprinti  strateginę partnerystę“, – sakė Lietuvos premjeras.

Vyriausybės vadovas A. Butkevičius taip pat pažymėjo, kad Lietuva yra pasirengusi teikti visokeriopą pagalbą, reikalingą CMG kompanijos investicijų pritraukimui į Lietuvą.

„Siekiant užtikrinti sėkmingą Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos ir CMG bendradarbiavimą bus parengtas planas. Jį rengs specialiai tam sudaryta komisija, analogiška Suskystintų gamtinių dujų terminalo projekto įgyvendinimo komisijai“, – teigė Ministras Pirmininkas.

1872 metais įkurta CMG užsiima transportavimo ir susijusios infrastruktūros, finansinių investicijų ir jų valdymo, nekilnojamojo turto plėtros ir įmonių valdymo veiklomis Kinijoje ir tarptautiniu mastu.