BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras pareiškė užuojautą dėl Ritos Redos Dagienės (Dovydaitytės) netekties

Data

2018 12 27

Įvertinimas
1
17703_d93e68f1c06b8aa8c1169e110e8649af.jpg

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis pareiškė nuoširdžią užuojautą dėl žymios visuomenininkės, Vasario 16-osios klubo valdybos narės Ritos Redos Dagienės, kurios netekome per šventas Kalėdas, mirties.

„Lietuva neteko ne tik žymios visuomenininkės, Vasario 16-osios klubo valdybos narės Ritos Redos Dagienės (Dovydaitytės). Netekome iškilios asmenybės, mūsų šalies patriotės, kurios indėlis įamžinant 1918 m. vasario 16-osios Nepriklausomybės Akto signataro prof. Prano Dovydaičio ir visos Dovydaičių giminės atminimą itin svarbus. Reiškiu nuoširdžią užuojautą artimiesiems. Valstybei tai didelė netektis“, – rašoma Ministro Pirmininko užuojautoje.

Rita Reda Dagienė (Dovydaitytė) buvo ir Kunigaikštienės Birutės karininkų šeimų moterų draugijos metraštininkė, Vilniaus universiteto alumnė, Dovydaičių giminės metraštininkė, bibliotekininkė.