BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras padėkojo Izraelio ambasadoriui

Data

2017 12 19

Įvertinimas
1
Izraelis Lietuva shutterstock_283826114.jpg

Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio vardu jo patarėjas užsienio politikos klausimais Deividas Matulionis padėkojo Izraelio ambasadoriui Amirui Maimonui už solidarumą ir pagarbą Lietuvos laisvės kovoms su sovietų okupacija.

„Tai aiškiai parodėte aplankęs mūsų labiausiai gerbiamo laisvės kovotojo Adolfo Ramanausko-Vanago dukrą. Akivaizdu, kad Jūs, asmeniškai, ir Izraelio žmonės, labai gerai supranta šio skausmingos istorijos laikotarpio reikšmę mūsų šaliai“, – premjero žodžius perdavė patarėjas D. Matulionis.

Jis taip pat pažymėjo, kad Vyriausybė palaiko Izraelio pastangas stiprinti savo demokratinę valstybę ir atnešti taiką Artimųjų Rytų regione, be to, Lietuva puikiai supranta, ką reiškia kovoti už tautos nepriklausomybę.

„Toliau puoselėkime glaudžius mūsų valstybių ir tautų partnerystės ryšius. Jūs, ambasadoriau, jau daug prisidėjote prie šio abipusio tikslo. Ačiū“, – Ministro Pirmininko padėką išsakė patarėjas.