BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras: Lietuvą ir Gruziją sieja daugiau nei paprasta draugystė

Data

2017 03 30

Įvertinimas
2
IMG_4419.jpg

Šiandien Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis susitiko su Gruzijos prezidentu Georgijumi Margvelašviliu.

Premjeras pasidžiaugė, jog pirmajam oficialiam vizitui, tik įsigaliojus beviziam režimui tarp Europos Sąjungos ir Gruzijos, Prezidentas pasirinko būtent Lietuvą. „Nors gal ir nereikėtų per daug stebėtis, nes mūsų šalis nuo seno sieja kur kas daugiau nei paprasta draugystė. Mūsų santykiai yra gilesni, nei tai galima išreikšti formaliu apibūdinimu“, - pažymėjo S. Skvernelis.

Jo teigimu, Lietuva nuolat rėmė bei rems Gruziją europinės integracijos kelyje, taip pat jos suverenumą bei teritorinį vientisumą, yra ir bus remiamas Gruzijos siekis tapti NATO nare.

Vyriausybės vadovas tvirtino, jog vis daugiau lietuvių atranda Gruziją kaip patrauklią turistinę šalį, išreiškė viltį, jog bus sulaukta ir daugiau gruzinų, besisvečiuojančių Lietuvoje. Premjeras užtikrino, jog Lietuva yra atvira ir patraukli šalis Gruzijos verslo investicijoms, ji taip pat gali pasiūlyti studijas bei kokybišką išsilavinimą šios šalies jaunimui.

Prezidentas G. Margvelašvilis patikino, kad jo šalis yra dėkinga už ilgametę paramą bei palaikymą. Gruzijos vadovas sakė neabejojantis, jog įsigaliojus beviziam režimui abiejų šalių bendradarbiavimas turizmo, verslo ir kitose srityse bus gerokai intensyvesnis.