BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras lankėsi UAB „Intersurgical“ – aukštųjų technologijų įmonėje

Data

2015 12 16

Įvertinimas
1
Nuotr. Adomas Mickevičius | LRVK
Nuotr. Adomas Mickevičius | LRVK

Šiandien Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius apsilankė UAB „Intersurgical“, Pabradėje,  kur susitiko su įmonės vadovais ir tarybos nariais.

Apsilankymo metu premjeras A. Butkevičius dalyvavo diskusijoje, kurioje kalbėjosi apie paramą verslo plėtrai, infrastruktūros gerinimą Pabradėje ir jos apylinkėse, socialinės infrastruktūros plėtrą. Taip pat buvo aptarti klausimai, susiję su regionų plėtrai skirtų lėšų panaudojimo perspektyvomis Pabradėje.

Įmonė UAB „Intersurgical“ yra viena iš nedaugelio pasaulyje, kuri specializuojasi vienkartinių kvėpavimo gaminių gamyboje, ir tai yra esminis faktorius, leidžiantis bendrovei būti vienai iš inovatyviausių pasaulyje savo srityje.

UAB „Intersurgical“ turi tris gamybines įmones Lietuvoje, Didžiojoje Britanijoje ir Italijoje. Premjeras A. Butkevičius džiaugėsi, kad Lietuvoje įkurta įmonė pagamina virš 60 proc. visos „Intersurgical“ grupės pagaminamos produkcijos ir sėkmingai kuria darbo vietas.

„Bendrovėje „Intersurgical“ šiandien dirba 1 900 darbuotojų. Džiaugiuosi, kad ši įmonė yra vienas didžiausių darbdavių ne tik Švenčionių rajone, bet ir visoje Lietuvoje“ , – kalbėjo premjeras A. Butkevičius.

Neseniai „Intersurgical“ užbaigė įgyvendinti vieną iš investicinių projektų „UAB „Intersurgical“ MTTP infrastruktūros plėtra“, kurio pagrindinis tikslas yra didinti įmonės konkurencingumą, plečiant esamą MTTP infrastruktūrą bei veiklų mastą, kuriant ir tobulinant oro takams, anestezijai, reanimacijai ir deguonies bei aerozolio terapijai skirtus gaminius.

„Šio projekto įgyvendinimas reiškia, kad turėsime dar daugiau naujesnių ir inovatyvesnių kvėpavimo slaugos gaminių bei dar daugiau darbo vietų. Noriu pasidžiaugti, kad nuo projekto įgyvendinimo pradžios įmonė jau įdarbino virš 300 naujų darbuotojų. “, – sako premjeras A. Butkevičius.

UAB „Intersurgical“ savo gamybinę veiklą Lietuvoje pradėjo 1995 metų liepos mėnesį.