copyright

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras: džiugina moksleivių kūrybiškumas ir sukurti produktai

Data

2018 12 14

Įvertinimas
2
LRVK_20181214_0001 (002).jpg

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis dalyvavo Mokomųjų mokinių bendrovių pagal „Lietuvos Junior Achievement“ programą Kalėdinė mugėje, kuri vyko Vyriausybės rūmuose. 
„Jau trečius metus apsilankau šioje mugėje ir kasmet atrandu moksleivių sukurtų produktų, kurie džiugina bei stebina kūrybiškumu. Aš nuoširdžiai džiaugiuosi, kad ši programa gyvuoja jau ketvirtį šimtmečio ir išleido tiek daug alumnų – viliuosi, kad ne vienas iš jūsų pritaikysite savo žinias kurdami savo verslą Lietuvoje“,- sakė premjeras.
Ministras Pirmininkas išreiškė lūkestį, kad Vyriausybės įsteigtoje socialiai atsakingo verslo kategorijoje varžybos bus pačios aršiausios, nes Lietuvai reikia daugiau socialiai atsakingų įmonių.
Jau ketvirtus metus Vyriausybėje organizuojama Kalėdinė mokinių bendrovių mugė sukvietė net 196 jaunuosius verslininkus iš 41 skirtingų mokyklų, dalyvauja 49 bendrovės iš įvairių Lietuvos miestų. Mugių metu jaunuoliai pristatys savo sukurtas verslo idėjas, produkciją ir paslaugas. Kalėdinėje mugėje bus galima ne tik įsigyti kalėdinių dovanų savo artimiesiems, bet ir investuoti į moksleivių startuolius įsigyjant jų akcijų.
Pirmoji Junior Achievement mokomoji mokinių bendrovė Lietuvoje buvo įsteigta 1993 metais. Per 24 programos veikimo metus moksleiviai įsteigė daugiau nei 2000 bendrovių visoje Lietuvoje, kurių bendros pajamos sudaro daugiau nei 685000 eurų.