BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras: dėl Viešojo saugumo tarnyboje esančių problemų būtinas išsamus tyrimas

Data

2015 12 01

Įvertinimas
1
Policija.jpg

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius pavedė Valstybės saugumo departamento vadovui kartu su vidaus reikalų ministru atlikti išsamų tyrimą dėl viename naujienų portalų išdėstytų problemų Viešojo saugumo tarnybos sistemoje.

„Publikacijoje išdėstytos problemos yra labai rimtos ir turi būti išsamiai išnagrinėtos, o informacijai pasitvirtinus turi būti skubiai ieškoma priemonių esamai situacijai gerinti. Todėl pavedu Valstybės saugumo departamento vadovui ir vidaus reikalų ministrui atlikti išsamų tyrimą“, - sako Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius.

Pasak premjero, saugumui šalyje skiriamas padidintas dėmesys, todėl į bet kokius nuogąstavimus privaloma atsižvelgti rimtai, išsamiai išnagrinėti ir parengti priemones, kaip gerinti padėtį.