BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras dalyvavo Kretingos dvaro menų festivalio baigiamajame koncerte

Data

2015 12 19

Įvertinimas
1
1024px-Kretinga_palace.jpg

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius šeštadienį dalyvavo Kretingos dvaro menų festivalio baigiamajame koncerte „ Klasikos žiedai žiemos sode“.

„80-mečio jubiliejų šiemet minintis Kretingos muziejus yra puikus savo misiją suvokiančios, kūrybingos kultūros įstaigos pavyzdys“, – sakė premjeras ir pažymėjo, kad šis muziejus yra viena svarbiausių jungčių, užtikrinančių šio krašto kultūrinį gyvybingumą.

„Muziejaus reikalingumą ir svarbą liudija kasmet didėjantis muziejaus lankytojų skaičius. Beje, šiemet smarkiai išaugęs vidinis turizmas rodo, kad mūsų žmonėms patinka keliauti po Lietuvą ir aplankyti gražiausias jos vietas bei istorinius paminklus“, – kalbėjo Vyriausybės vadovas.

Ministras Pirmininkas džiaugėsi, kad jo globojamas ir antrus metus vykstantis  Kretingos dvaro menų festivalis „Mėnuo su žvaigžde čia būti norėjo“ prigijo ir rado savo klausytojus. „Festivalio idėja suvienijo kraštiečius, bendraminčius ir rėmėjus. Su tokia komanda festivalis turi visas prielaidas augti ir tapti vienu gražiausių kultūrinių renginių Vakarų Lietuvos regione“, – sakė premjeras A. Butkevičius.

Vyriausybės vadovas Kretingos muziejui, festivalio organizatoriams palinkėjo naujų idėjų, kūrybiškumo ir nesilpstančio entuziazmo ir pridūrė, kad tik dirbdami darnoje, pasitikėdami vienas kitu, mes sukursime savo svajonių Lietuvą.