BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras dalyvavo Karoliniškių gimnazijos futbolo aikštelės atidaryme

Data

2017 12 06

Įvertinimas
1
IMG_9799.jpg

Prie Karoliniškių gimnazijos atidaryta nauja mažojo futbolo aikštelė, kuria galės naudotis ne tik gimnazistai, bet ir visi sostinės futbolininkai.

Aikštelės atidaryme dalyvavo ir Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis. Premjeras pasidžiaugė nauja kokybiška sporto erdve Vilniaus gyventojams.

Aikštelė išklota aukštos kokybės šiuolaikiška dirbtine danga, kuri naudojama geriausiems sostinės sporto aikštynams dengti.

Mažojo futbolo (22x42 m.) dirbtinės dangos aikštelė įrengta Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir Vilniaus miesto savivaldybės lėšomis. KKSD lėšomis atliktų darbų vertė – beveik 27 tūkstančiai eurų, miesto investicijos – apie 21 tūkstantį eurų.

Vilniaus miestas planuoja ateinančiais 2018 metais atnaujinti natūralią žolės dangą dešimties mokyklų futbolo stadionuose. Tam planuojama skirti apie 300 000 eurų. Be to Karoliniškių rajone bus atidarytas „Ryto“ progimnazijos aikštynas, kuriame bus įrengtas tarptautinius reikalavimus atitinkanti dirbtinės dangos futbolo aikštė. Bus atnaujintas ir Pilaitės gimnazijos sporto aikštynas.