BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras A. Kubilius: Žmonės gali ramiau žvelgti į perspektyvą

Data

2009 12 15

Įvertinimas
1

Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius interviu Lietuvos radijui – apie tai, kad kitais metais nenumatoma mažinti socialinių išmokų, todėl žmonės gali ramiau žvelgti į perspektyvą. Premjeras taip pat mato daug galimybių įgyvendinti žymiai efektyvesnę, dinamiškesnę darbo vietų išsaugojimo ir naujų darbo vietų kūrimo programą.
Vyriausybės vadovas kalba apie Lietuvos ūkio perspektyvą – šių metų paskutinio ketvirčio ir kitų metų pirmojo ketvirčio rezultatai aiškiau parodys, kokias tempais atsigaus Lietuvos ekonomika. Trečiojo ketvirčio duomenys suteikia optimizmo, kad staigaus atsigavimo požymių gali būti nemažai.
Premjeras taip pat kalba apie būsimo naujo „Sodros“ vadovo (-ės) laukiamus darbus, kitas socialines ir politines aktualijas.