copyright

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras A. Kubilius: priimant šaliai svarbius sprendimus tikimės ir opozicijos racionalaus požiūrio

Data

2010 03 16

Įvertinimas
1

Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius interviu Lietuvos radijui – apie svarbiausius Seimo pavasario sesijos darbus. Priimant svarbius visai šaliai sprendimus, tikimasi ir opozicijos racionalaus požiūrio, nes, pasak Premjero, „būtų gaila, jei opozicijos visas parakas nueitų tik į politinės aritmetikos skaičiavimus“, kurie jau gerokai pabodę.
Valdančioji koalicija šiuo metu pajėgi priimti sprendimus. Vieni svarbiausių sprendimų – dėl nedarbo mažinimo. Galima pasidžiaugti, kad ekonomikoje matoma vis daugiau pozityvių ženklų, daugelis parametrų grįžta prie būsenos iki krizės. Tačiau kaip ir kitose šalyse, matant vis daugiau ekonomikos atsigavimo požymių, aukštas nedarbo lygis vis tik bus dar pakankamai ilgas reiškinys.
Vyriausybės vadovo teigimu, galime pasakyti, kad pati žiauriausia per 20 atkurtos šalies Nepriklausomybės metų ekonominė krizė suvaldyta „Pasekmių yra dar pakankamai skausmingų, bet lygiai taip pat, kaip suvaldėme didžiausias problemas per praeitus metus, lygiai taip pat suvaldysime ir spręsime problemas ir šiais metais“, – interviu sakė Premjeras.
Ministras Pirmininkas A. Kubilius taip pat kalba apie galimybes gauti Europos Sąjungos paramą Lietuvoje statant naująją atominę jėgainę, kitais aktualiais klausimais.