BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras A. Kubilius: opozicija turi parodyti kitokį politinės kultūros pavyzdį

Data

2009 12 10

Įvertinimas
1

Ministras Pirmininkas Andrius Kubiliaus, duodamas interviu „Žinių radijo“ laidai „Pozicija“, akcentavo – biudžeto svarstymą Seime, mokesčių didėjimo ir išlaidų karpymo dešimtmetį Europoje, pozicijos ir opozicijos dialogą bei Vyriausybės vienerių metų darbus. Ministras Pirmininkas teigia, kad Seimas turėtų įsiklausyti į Prezidentės žodžius apie būtinybę priimti biudžetą, kadangi priešingu atveju gali būti sunku ateityje išmokėti atlyginimus bei pensijas. Premjeras tvirtina, kad Europoje ateinantis dešimtmetis bus mokesčių didinimo bei išlaidų karpymo metas. Lietuva į jį įžengė jau dabar, o Europai to dar reikės išmokti.
Ministras Pirmininkas apgailestauja, kad Seime vis dar vyrauja ženklus atotrūkis tarp pozicijos ir opozicijos. Sunkmečio laikotarpiu skirstytis į dvi stovyklas nėra protinga, ir opozicijos neatsakingumas bei jos skatinamas destruktyvus diskusijų turinys Premjerui kelia didelį nusistebėjimą. Vertindamas per vienerius metus nuveiktus Ministrų kabineto darbus, Ministras Pirmininkas teigia, jog Vyriausybė padarė tai, ką galėjo, bet galbūt ne viską, ką reikėjo. Anot Premjero, buvo būtina labiau skatinti opoziciją eiti racionalumo keliu ir kurti kitokį politinės kultūros pavyzdį.