BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras A. Butkevičius: su vidaus reikalų ministru sutarta, kad jis tęs darbą vadovaudamas ministerijai

Data

2015 11 30

Įvertinimas
1
_MG_4656.jpg

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius, dar kartą įvertinęs situaciją ir vidaus reikalų ministro Sauliaus Skvernelio prašymą atsistatydinti, teigia, kad ministrui priekaištų dėl jo kompetencijos ir profesionalumo neturi.

„Jokiu būdu negalima toleruoti pavienių pareigūnų padarytų klaidų, kai dėl jų miestiečiams iškilo grėsmė. Šis išskirtinis įvykis tiriamas Generalinėje prokuratūroje, tačiau negalima nepastebėti ir neįvertinti policijos pareigūnų pastangų siekiant surasti tą bėglį. Buvo padaryta viskas,  kad  žmonės nenukentėtų,  o asmuo,  pažeidęs įstatymus, buvo sulaikytas“, – teigia Vyriausybės vadovas.

Premjeras A. Butkevičius pažymėjo, kad vertina ministro Sauliaus Skvernelio profesionalumą bei kompetenciją ir mano, kad  jo prašymas dėl atsistatydinimo buvo skubotas, padiktuotas emocinio situacijos vertinimo.

„Su ministru esame aptarę padėtį vidaus reikalų sistemoje,  kokios priemonės reikalingos, kad ta padėtis gerėtų. Matau, jog ministras turi aiškią viziją, kaip galima įgyvendinti Vyriausybės programą. Jo pasitraukimas apsunkintų šioje srityje jau pradėtų darbų įgyvendinimą. Esu atsakingas prieš visus Lietuvos žmones, todėl nusprendžiau netvirtinti Sauliaus Skvernelio prašymo atsistatydinti – su ministru sutarėme, kad jis atsiims savo prašymą ir tęs pradėtą darbą ministerijoje“, – sako premjeras A. Butkevičius.

Vyriausybės vadovas taip pat informavo, kad kalbėjosi su ministru, jog būtina gerinti policijos pareigūnų padėtį.

„Siekiant, kad į vidaus reikalų sistemą pritrauktume kompetentingus ir atsakingus asmenis iki 2016 metų pabaigos minimalios grandies statutiniams pareigūnams bus padidinti atlyginimai iki 600 eurų. Daugiau lėšų bus skiriama ir techniniam saugumui – ginkluotei, liemenėms ir mokymams“, – tvirtino Vyriausybės vadovas.