BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministro Pirmininko S. Skvernelio sveikinimas šv. Kalėdų proga

Data

2019 12 24

Įvertinimas
0
Sveikinimui.JPG

Mieli Lietuvos žmonės,

stebėtinai greitai prabėgo 2019  metai. Nurimus darbų ir rūpesčių maratonui, pagaliau galime stabtelėti, atsigręžti atgal, įvertinti tai, ką nuveikėme, ir ramiai pamąstyti apie ateities planus. 

Metai nebuvo lengvi. Daug diskutavome, sprendėme sudėtingas įsisenėjusias problemas, ieškojome geriausių sprendimų ir, tikiu, kad juos radome.

Noriu nuoširdžiai padėkoti visiems Lietuvos žmonėms už kasdienį sąžiningą darbą, už dideles pastangas stiprinti mūsų Tėvynę, kurti klestinčią, atvirą ir tolerantišką Lietuvą.  

Tačiau labiausiai šį vakarą noriu palinkėti to, kas gyvenime svarbiausia, – paprasto žmogiškumo, pagarbos, atjautos, mokėjimo atsiprašyti ir gebėjimo atleisti.

Artimųjų palaikymas yra vienas pagrindinių gyvenimo ramsčių. Tad linkiu Jums santarvės, pilnatvės ir ramybės Jūsų namuose visus metus.     

Šilto ir jaukaus Kūčių vakaro ir šviesių šventų Kalėdų!