copyright

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministro Pirmininko interviu „Žinių radijo“ laidai „Pozicija“

Data

2010 10 07

Įvertinimas
1

Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius interviu „Žinių radijo“ laidai „Pozicija“ kalba apie vakar TS-LKD partijos priimtą sprendimą pašalinti iš partijos Vilniaus merą Vilių Navicką. Istorija su Viliumi Navicku baigta, kas bus Vilniaus meras kol kas neaišku. "Negaliu ko nors prognozuoti, tai priklauso nuo koalicijos partnerių. Vieni iš jų - socialdemokratai - lygtai pasakė, kad išeina iš koalicijos. Matysime, kaip jų veiksmai realizuos šį sprendimą. Tikrai nesinorėtų Vilniaus mieste matyti kažkokio ilgalaikio chaoso", - sakė Premjeras.
Andrius Kubilius taip pat kalba ir apie vakar STT sulaikytą Alytaus merą Česlovą Daugėlą bei kitus savivaldybės valdininkus. Premjeras sako nieko negalintis pakomentuoti apie sulaikytąjį TS-LKD partijos narį, kuris į partiją įstojo vos prieš kelis mėnesius. Tačiau Premjeras remia aktyvią STT veiklą ir pritaria Prezidentės Dalios Grybauskaitės siūlymui, kad specialiosios tarnybos tikrintų visus valstybės tarnybos darbuotojus, tai, pasak A. Kubiliaus, įneštų skaidrumo, padėtų apsisaugoti nuo įtartinų asmenų valstybės tarnyboje.
Komentuodamas kainų kilimą, Premjeras sako, kad Konkurencijos taryba atlieka tyrimą, kuris turėtų atskleisti, kokios yra objektyvios kainų kilimo aplinkybės, ar yra kartelinių susitarimų. Ministras Pirmininkas sako pritariantis siūlymui viešai skelbti būtiniausių prekių antkainius - būtų daugiau viešumo, žmonės galėtų žinoti ir rinktis pigesnes prekes.
Interviu Premjeras taip pat komentuoja padėtį Ukmergėje, kalba apie vakar Vyriausybės skirtas papildomas išmokas žemdirbiams, patvirtintą Energetikos strategiją ir idėją ateityje pritraukti privataus kapitalo į valstybės valdomus energetikos objektus.