copyright

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministro Pirmininko interviu „Žinių radijo“ laidai „Pozicija“

Data

2010 10 28

Įvertinimas
1

Interviu Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius išsako nuomonę, kad parlamentarai palaikys apkaltą šiurkščiai Konstituciją pažeidusiems ir priesaiką sulaužiusiems Seimo nariams Aleksandrui Sacharukui ir Linui Karaliui. Antraip – jei Seimo nariai nebalsuotų už šių dviejų parlamentarų mandatų panaikinimą – jie patys tam tikra prasme irgi pažeistų Konstituciją.

Apie rengiamą interpeliaciją – Premjeras mano, kad opozicija ją rengia greičiausiai ruošdamasi artėjantiems savivaldos rinkimams. Jis vadina nepagrįstais teiginius, kad opozicija gali nuversti Vyriausybę pačių konservatorių rankomis dėl galimos įtampos TS-LKD frakcijoje. „Įtampos yra spaudoje, o frakcija, partija normaliai diskutuoja, ir šioje vietoje tikrai opozicijos vietoje nedėčiau tiek daug vilčių", – sako A. Kubilius.

Ministras Pirmininkas taip pat kalba apie elektros energijos kainas, socialinę politiką, pertvarkų šioje srityje būtinybę, kitas politines ir ekonomines aktualijas.