BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministro Pirmininko interviu „Žinių radijo“ laidai „Pozicija“

Data

2010 11 25

Įvertinimas
1

Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius kalba apie šiandien Seime svarstomą Prezidentės vetuotą Pilietybės įstatymą. Premjeras teigia, kad visada laikėsi nuomonės, jog visi išeiviai turėtų teisę išsaugoti dvigubą pilietybę.

Komentuodamas patarėjo Mykolo Majausko pasisakymą, kad valstybinės įmonės turi padėti dirbti valstybei, Premjeras sako, jog patarėjo darbai ir kalbos yra suderintos su Vyriausybės vadovu, susisiekimo viceministru R.Vaštaku ir finansų ministre, tik gal susisiekimo ministras E. Masiulis nebuvo informuotas. Laikytis nuostatos, kad iš valstybinių įmonių būtų gaunamas didesnis įnašas, buvo pavedęs Seimo Biudžeto ir finansų komitetas. Pasak A. Kubiliaus, valstybinių įmonių vadovų reakcija parodė, kad jie tariasi esantys tų įmonių savininkai, o Premjeras, Vyriausybė yra tik trukdžiai. Tačiau valstybė valdo savo kapitalo įmones ir, esant poreikiui biudžete turėti daugiau pinigų, į tai turi būti atsižvelgiama.

Kalbėdamas apie kovą su kontrabanda, Premjeras akcentuoja pertvarką VSAT, Muitinės departamente. Pertvarka jau duoda pirmuosius rezultatus. Pasak Premjero, pasikeitus rotuojamiems pareigūnams kai kuriuose pasienio postuose išnyko eilės. Kitame kovos su kontrabanda etape bus skiriama daug dėmesio nelegaliai prekybai turguose.

Ministras Pirmininkas taip pat kalba apie biudžeto projektą, kurį Seimas grąžino tobulinti, Alkoholio kontrolės įstatymą, rentą Prezidento našlei.