BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus interviu „Žinių radijui“

Data

2010 12 30

Įvertinimas
2

Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius kalba apie profesinių sąjungų norą sausį rengti mitingą prie Seimo. Anot Premjero, egzistuoja ne tik žmonių teisė protestuoti, bet ir gyventojų teisė į saugumą, kuris turi būti užtikrintas. Taip pat Ministras Pirmininkas pažymi, kad profesinės sąjungos nori rengti mitingą tada, kai apie Seimo dar vyks Sausio 13-osios renginiai.

Kalbėdamas apie gruodžio įvykius Baltarusijoje, Premjeras teigia, kad ES turėtų susitarti dėl vieningos politikos šiuo klausimu. Ministras Pirmininkas apgailestauja, kad Baltarusijos kelionė link europietiško gyvenimo yra sustabdyta, tačiau Vyriausybės vadovas tiki, jog tai yra laikina.

Ministras Pirmininkas taip pat kalba apie dujų kainas, apsaugos funkciją vykdančių pareigūnų problemas, įvertina besibaigiančius metus.