BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus interviu „Žinių radijui“

Data

2011 09 01

Įvertinimas
1

Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius interviu sveikina moksleivius, jų tėvelius, mokytojus ir studentus su Rugsėjo 1-ąja – Mokslo ir žinių diena. Pasak Premjero, sunku rasti žodžių, kurie padėtų nusakyti, kiek svarbios šiandieniniais laikais yra žinios. Vyriausybės vadovas Rugsėjo 1-osios proga linki žingeidumo, ambicijų ir sėkmės siekiant vis didesnių aukštumų. To paties Premjeras linki ir Lietuvos krepšininkams bei džiaugiasi pirmąja jų pergale Europos vyrų krepšinio čempionate.

Interviu Ministras Pirmininkas taip pat kalba apie mokinių skaičiaus mažėjimą ir demografines problemas, universitetų skaičių, valstybės valdovų įmonių metinius rezultatus ir recesijos tikimybę. Anot Premjero, recesija Lietuvoje galima tik tuo atveju, jei kažkas įvyktų tarptautinėse rinkose, kadangi vidinė šalies situacija negrasina krize.