BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus interviu „Žinių radijui“

Data

2011 09 29

Įvertinimas
1

Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius interviu kalba apie šalies poreikį skolintis, minimalios algos didinimą, šilumos kainas bei renovacijos perspektyvas.

Pasak Premjero, opozicija nėra pateikusi jokio pasiūlymo kaip neišlaidauti ar sumažinti deficitą. Ateityje dar teks skolintis, nes reikės padengti ir praėjusios, ir šios vyriausybės skolas. Dabar skolintis yra žymiai nepalankiau nei pavasarį, tačiau šiuo metu Lietuva nesiskolina.

Vyriausybės vadovo teigimu, būtina kitąmet išlaikyti ne didesnį nei 3 proc. biudžeto deficitą ir taip pasirūpinti mūsų finansinės rinkos pamatais, kai finansų rinkos yra tokios neramios. Minimalios algos didinimas neišvengiamai verstų didinti algas ir viešajame sektoriuje, o tai gresia didesniu biudžeto deficitu.