BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus interviu „Žinių radijui“

Data

2011 11 24

Įvertinimas
1

Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius interviu kalba apie Rusijos planus dislokuoti raketas „Iskander“, Eurazijos Sąjungos kūrimą, situaciją banke „Snoras“, atominę elektrinę Kaliningrade ir elektros kainą.

Pasak Premjero, artimiausiu metu laukiama „Snoro“ laikinojo administratoriaus ataskaitos apie padėtį banke. Ją aptarus, bus pasirinkti efektyviausi problemos sprendimo būdai, atsižvelgiant į kaštus mokesčių mokėtojams. Jų pinigai turi būti naudojami labai atsakingai. Ministras Pirmininkas dar kartą užtikrina, kad indėliai iki 100 tūkst. eurų yra apdrausti valstybės, todėl šių pinigų savininkai gali būti ramūs.

Vyriausybės vadovas tikina, kad mokytojams atlyginimai nevėluos. Vyriausybė žino apie situaciją 5 savivaldybėse, kurių lėšos, skirtos mokinio krepšeliui apmokėti, buvo kaupiamos „Snore“. Atsižvelgiant į tai, Finansų ministerija perves pinigus, skirtus gruodžio mėnesiui, todėl algos bus išmokėtos laiku.