BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus interviu „Žinių radijui“

Data

2011 12 01

Įvertinimas
1

Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius interviu kalba apie „Transparency International“ paskelbtą korupcijos indeksą ir Lietuvos įvertinimą korupcijos atžvilgiu. Premjeras teigia, kad žinios, jog Lietuva per pastaruosius metus nepadarė pažangos, nedžiugina. Kita vertus, Vyriausybės vadovas primena, jog tam tikruose sektoriuose – bankų, teisėsaugos, energetikos – matyti sisteminis valymasis.

Kalbėdamas apie Finansų ministerijos pateiktas šalies ūkio prognozes, Premjeras pabrėžia, kad ūkio nuosmukio priežastis nėra Vyriausybės finansų politika. Lietuvos prognozės blogėja dėl euro zonos krizės, ypač dėl situacijos pietinėse ES valstybėse-narėse. Ministras Pirmininkas teigia, kad šalyje nebeturime vartojimo ar nekilnojamojo turto burbulų, todėl recesijos mastas bus mažesnis nei 2009 metais.

Premjeras interviu taip pat kalba apie sparčiai augančios skolinimosi kainos grėsmę, būtinybę mažinti išlaidas arba didinti pajamas bei bankų priežiūrą.