BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus interviu „Žinių radijui“

Data

2011 12 08

Įvertinimas
1

Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius interviu kalba apie kitų metų biudžeto projektą, kuris šiandien svarstomas Seime. Vyriausybė priėmė atsakingą sprendimą mažinti visas viešąsias išlaidas, taip pat bus galvojama apie galimybes apmokestinti brangesnį turtą. Premjeras tiki, kad Seimo priimti sprendimai irgi bus atsakingi.

Vyriausybės vadovas teigia, kad kitąmet pensijų eilutė biudžete didėja 500 mln. Lt. Bendras siekis yra rasti dar papildomų lėšų pensijoms kompensuoti.

Premjeras interviu taip pat kalba apie pervedimus į privačius pensijų fondus, alimentų fondo ateitį bei Seimo Audito komiteto išvadas dėl priedų, skiriamų valstybės tarnautojams už viršvalandžius. Ministras Pirmininkas primena, kad mokėti priedus už viršvalandžius įpareigoja įstatymas, kurio vykdymo priežiūra užsiima ir pats Seimo Audito komitetas.