BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus interviu „Žinių radijui“

Data

2011 12 15

Įvertinimas
1

Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius interviu kalba apie kitų metų biudžeto projektą ir Seime vykstančias valdančiosios koalicijos diskusijas šiuo klausimu. Principinė nuostata yra ta, kad biudžetas turi būti patvirtintas kitą savaitę, o deficitas neturi viršyti 3 proc. Be to, ieškoma būdų, kaip kuo greičiau atstatyti pensijas.

Kalbėdamas apie pervedimus į privačius pensijų fondas, Premjeras teigia, kad kalbama ne apie tokių pervedimų stabdymą, o apie laikiną sumažinimą. Kartu Ministras Pirmininkas primena, kad Vyriausybė yra parengusi antrosios pakopos pensijų fondų reformą, kuri padėtų kurti mechanizmą, galėsiantį įvertinti trumpalaikes bei ilgalaikes pensinių fondų rizikas.

Vyriausybės vadovas interviu taip pat kalba apie išaugusį vilniečių suvartojamos šilumos kiekį. „Bandoma paaiškinti, kad puse laipsnio ar vienu laipsniu Vilniuje temperatūra šiais metais buvo mažesnė negu praėjusiais metais. Tai tikrai neįtikina, ypač kai matai, kad Kaune, kaip rodo duomenys, temperatūra buvo panaši kaip Vilniuje, tačiau jei Vilniuje šilumos suvartojimas padidėjo 15 proc., tai Kaune sumažėjo 5 proc.“, - teigia Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius.