BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus interviu „Žinių radijui“

Data

2011 09 22

Įvertinimas
1

Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius interviu kalba apie britų teisininkų kontoros atstovo R. Walli gautas pajamas iš Ignalinos atominės elektrinės (IAE), „Nukem“ ir IAE uždarymo reikalus, mobiliųjų telefonų naudojimą mokyklose, prognozes Lietuvai įsivesti eurą bei Ministro Pirmininko kanclerio pirmojo pavaduotojo G. Kazakevičiaus pasitraukimą iš einamų pareigų.

Pasak Ministro Pirmininko, jis yra nustebintas sprendimo įtraukti R. Walli į IAE reikalų tvarkymą. Premjeras taip pat neigiamai įvertino „Nukem“ veiklą, kadangi kompanija vėluoja įgyvendindama projektus, kelia pretenzijas juos branginti, priima abejotinus technologinius sprendimus.

Paklaustas apie mobiliųjų telefonų daromą žalą, Vyriausybės vadovas teigia, kad mobilieji telefonai mokyklose kelia nerimą ne tik dėl galimų sveikatos problemų, bet ir dėl trukdžių mokymosi procesui. Kalbėdamas apie vicekanclerio pasitraukimą iš posto, Premjeras tvirtina, kad pirmiausia reikia palaukti audito išvadų ir tada spręsti, kaip padengti kelionės į Naująją Zelandiją išlaidas.