copyright

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus interviu „Žinių radijo“ laidai „Pozicija“

Data

2010 09 23

Įvertinimas
1

Interviu Premjero A. Kubiliaus klausiama apie protestuojančius vidaus reikalų sistemos pareigūnus. Premjeras mano, kad tokios akcijos nėra racionalus ir solidus diskusijų dėl kitų metų biudžeto būdas. Premjero įsitikinimu, dabar svarbiausia užduotis yra nepalikti savo vaikams ir anūkams didelių valstybės skolų.
Apie parlamentaro siūlymą apskritai atsisakyti rentų skyrimo. Premjeras nesiima vertinti, valstybinių rentų sistema jau buvo peržiūrėta, tai sudėtinė „Sodros“ sistemos pertvarkos dalis. Yra grupė žmonių, kuriems, prisimenant jų nuopelnus sporte, kultūroje ar moksle, tokia parama yra tikrai reikalinga.
Apie opozicijos planus interpeliuoti ūkio ir aplinkos ministrus. Opozicinės partijos vadovas pareiškė, kad yra slaptas žodinis susitarimas neteikti išsamios informacijos opozicijai. Pasak Premjero, tokie skundai demonstruoja bejėgiškumą. Jo visiškai nestebina, jog, artėjant rinkimams, opozicija ruošiasi teikti interpeliacijas. Lygindamas savo partijos opozicinę veiklą su dabartine opozicija, A. Kubilius sako, jog ši reikšmingų idėjų, reikalingų Lietuvai, nesugeba sugalvoti.
Apie J. Razmos pareiškimą, jog „Visuomio“ nebus – pasak Premjero, nereikia painioti „Visuomio“ kaip darinio su valstybės įmonių pertvarka. Niekas neprieštarauja tam, kad Lietuvoje valstybės įmonės būtų valdomos pagal geriausius tarptautinius standartus ir yra įvairių būdų, kaip tokius standartus realizuoti (ar su „Visuomiu“, ar be jo).
Ministras Pirmininkas taip pat kalba apie Vyriausybės ryžtingus veiksmus pertvarkant dujų sektorių, apie kovą su kontrabanda, apie Valdovų rūmų statybas.