copyright

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus interviu „Žinių radijo“ laidai „Pozicija“

Data

2010 10 14

Įvertinimas
1

Ministras Pirmininkas A. Kubilius interviu „Žinių radijui“ kalba apie šiandien Vyriausybėje tvirtinamą kitų metų valstybės biudžetą. Premjeras sako, kad numatomas 17 proc. (2,5 mlrd. Lt) didesnis nei šiemet biudžeto pajamų augimas yra pagrįstas makroekonomine analize – yra pajamų rezervų, kuriuos reikia išnaudoti. Tie rezervai – tai lėšų „paėmimas“ iš šešėlinės ekonomikos, kontrabandos, taip pat didesni dividendai iš valstybės įmonių.
Vyriausybės vadovas interviu „Žinių radijo“ laidai „Pozicija“ taip pat atsako į kitus klausimus dėl 2011 metų biudžeto, valstybės investicijų ir šalies ekonomikos apskritai.
Premjeras sako, kol kas negalintis daryti išvados, kad tikrai reikėtų kokio nors įstatymo, reguliuojančio maisto produktų kainas, derėtų sugriežtinti bausmes už kartelinius susitarimus, taip pat reikėtų daugiau viešumo šioje srityje, skatinti konkurenciją. A. Kubilius primena Statistikos departamento prognozę, kad šiais metais infliacija sieks tik 1 proc.