copyright

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus interviu „Žinių radijo“ laidai „Pozicija“

Data

2010 07 22

Įvertinimas
1

Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius – apie suskystintų dujų terminalo projektą, svarbų tiek ekonominiu, tiek energetinio saugumo požiūriu, sukuriant konkurencingą dujų rinką ir mažinant jų kainą. Dujų ūkyje būtinos ir kitos struktūrinės permainos, atskiriant dujų importą, perdavimą ir skirstymą. Premjeras mini ir Vyriausybės sprendimą sukurti Dujų biržą, kad įvairiomis alternatyvomis pateikiamos dujos lengvai ir skaidriai pasiektų vartotojus.
Interviu Premjeras taip pat kalba apie finansų ministrės Ingridos Šimonytės vadovautos darbo grupės išvadas, kuri nagrinėjo, ar dėl Konstitucinio Teismo sprendimo būtina keisti galiojančius teisės aktus, šiuo metu reglamentuojančius pensijų, socialinių išmokų ir iš biudžeto mokamo darbo užmokesčio mažinimo tvarką.
Vyriausybės vadovas teigia, kad valstybės tarnautojų atlyginimai sumažėjo panašiai tiek, kiek ir privačiame sektoriuje. "Valstybės tarnautojams vidutiniškai atlyginimai per metus sumažėjo beveik 10 procentų, tai yra tikrai ne mažiau nei privačiame sektoriuje. Į patį viešąjį sektorių, be valstybės tarnautojų, kuriems atlyginimai mažinami, įeina ir tokios didelės ir plačios grupės, kaip, pavyzdžiui, mokytojai arba gydytojai, kuriems atlyginimai tikrai nebuvo mažinami praėjusiais metais ", – interviu „Žinių radijui“ sakė Ministras Pirmininkas A. Kubilius.