copyright

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus interviu Lietuvos radijui

Data

2010 09 28

Įvertinimas
1

Interviu Lietuvos radijui Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius kalba apie Vyriausybės įsipareigojimus išmokėti išmokas ūkininkams. Pasak Premjero, išmokas bus galima pradėti mokėti jau nuo spalio 15 dienos. Ir jos bus ne mažesnės, negu buvo praėjusiais metais. Premjeras užsimena ir apie bendradarbiavimą su Valstiečių liaudininkų partija, kuri, pasak Andriaus Kubiliaus, padeda valdančiajai koalicijai konstruktyviai spęsti kai kuriuos klausimus.
Kalbėdamas apie šeštadienį vykusį TS–LKD partijos tarybos posėdį, Premjeras sako, kad dirbtinai keliamas ažiotažas dėl kylančių maisto kainų. Tai turėtų išsiaiškinti Konkurencijos taryba. Konkurencijos taryba ir Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija turėtų aiškintis ir tai, ar skaidrūs viešieji pirkimai, ar pagrįstos investicijos „Vilniaus vandenyse“, dėl ko ketinama didinti šalto vandens kainas.
Premjeras dar kartą patikina, kad jokie mokesčiai neturėtų didėti, bet taip pat nebus pritarta ir įvairioms lengvatoms.
Ministras Pirmininkas sako, kad TS–LKD partijos priežiūros komitetas dar kartą turėtų aiškintis Vilniaus mero V. Navicko ir savivaldybės kontrolieriaus Š. Skučo santykius. Padėtis, pasak Premjero, Vilniaus miesto savivaldybėje yra netoleruotina. „TS–LKD partija nebuvo ir netaps Vilniaus miesto savivaldybės problemų įkaite“, - sakė Premjeras Andrius Kubilius.
Interviu pabaigoje Ministras Pirmininkas kalba apie šiandien pradidėsiantį darbo vizitą į Daniją, kurio pagrindinis tikslas – susitikti su Danijos verslo lyderiais ir aptarti investicijas, ypač aukštųjų technologijų srityje, į Lietuvą.