copyright

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus interviu Lietuvos radijui

Data

2010 11 09

Įvertinimas
1

Interviu Lietuvos radijui Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius kalba apie kovą su kontrabanda ir Vyriausybės siūlymus griežtinti atsakomybę už prekybą nelegaliomis prekėmis. Anot Vyriausybės vadovo, norint persilaužti kovoje su kontrabanda, reikia intensyviai dirbti daugelyje sričių. „Sėkmė priklauso ne nuo vienos žinybos darbo“, – sako Premjeras.

Anot Ministro Pirmininko, reikia ne tik keisti Baudžiamąjį kodeksą, bet ir kovoti su prekyba nelegaliomis prekėmis vidaus rinkoje, sukurti teisėsaugos pareigūnų skatinimo sistemą. Vyriausybės vadovas tikina, kad, nemokėdami akcizo mokesčio valstybei, žmonės atima dalį pinigų iš mokyklų, į kurias eina jų vaikai, arba iš pensijų, kurios yra mokamos jų tėvams.

Pasak Premjero, nėra vienos priemonės, kurią pritaikiusi, Vyriausybė nulemtų staigų kontrabandos išnykimą. Daug dėmesio kitąmet bus skiriama „šešėliniam“ darbui ir atlyginimui. Premjeras sako tikintis, kad pavyks sumažinti ir kontrabandą, ir šešėlinės ekonomikos erdves, nes to bus siekiama nuosekliai.

Ministras Pirmininkas taip pat kalba apie Vyriausybėje svarstytą siūlymą leisti pedagogams anksčiau išeiti į pensiją, daugiabučių namų renovavimo programą, Lietuvos ir Lenkijos santykius.