BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus interviu Lietuvos radijui

Data

2010 11 30

Įvertinimas
1

Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius interviu Lietuvos radijui kalba apie dujų sektoriaus pertvarką pagal ES direktyvą, apie gamtinių dujų įstatymą, energetikos ūkio restruktūrizavimą. Pasak Premjero, tas pats savininkas negali valdyti ir dujų importo, ir dujų perdavimo, ir dujų skirstymo tinklų.

Kalbėdamas apie Seime vykusį balsavimą dėl sumažintų pensijų gražinimo jau kitais metais, Ministras Pirmininkas sako, kad kol kas tam nėra finansinių galimybių. Vyriausybei pasiūlius Kūčias įtraukti į šventinių dienų sąrašą, yra siūloma iš tokio sąrašo išbraukti Gegužės 1-ąją. Bendras šventinių dienų skaičius, pasak Ministro Pirmininko, neturėtų didėti, nes gerovė kuriama ne švenčiant, o dirbant.

Ministras Pirmininkas taip pat kalba apie naują valstybinių įmonių valdymo pertvarkos strategiją. Visose įmonėse turi būti taikomi aiškūs ir skaidrūs valdymo principai. Premjeras tikina, kad mums netinka tai, ką mes iki šiol turime, kai valstybė, valdydama apie 18 mlrd. turtą, į biudžetą gauna tik keliasdešimt milijonų litų pelno. Premjero manymu, Energetikos ir Susisiekimo ministerijų valdomos įmonės į biudžetą turėtų įnešti apie 300 mln. litų.