BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus interviu Lietuvos radijui

Data

2010 12 14

Įvertinimas
1

Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius interviu Lietuvos radijui kalba apie regioninės plėtros patarėjus, kasos aparatų būtinybę turgavietėse, Prezidentės vetuotas Alkoholio įstatymo pataisas, interpeliacijas energetikos bei aplinkos ministrams bei vizitą į Izraelį.

Kalbėdamas apie kasos aparatų įvedimą turguose, Vyriausybės vadovas pabrėžia, kad kasos aparatai būtini tiems prekiautojams, kurie parduoda maisto produktus dengtose turgavietėse. Patys prekiautojai sutinka, kad kasos aparatai įves turguose daugiau tvarkos. Prisitaikyti prie naujų taisyklių bus galima palaipsniui – planuojama, kad kasos aparatus reikės įsigyti vasario-gegužės mėnesiais. Prekiautojai, aparatus įsigiję anksčiau, galės gauti didesnes kompensacijas. Kiti mokesčiai prekybininkams nesikeis – liks tokie, kokie buvo prieš įvedant naująją tvarką. Premjeras tikisi, kad, įvedus turguose kasos aparatus, į biudžetą bus surenkama nuo kelių dešimčių iki šimto milijonų litų.

Informuodamas apie vizitą į Izraelį, Premjeras teigia, kad ne tik lankysis šventose religinėse vietose, bet ir susitiks su svarbiausiais Izraelio politikais, taip pat su verslo atstovais. Vizito metu bus stengiamasi pritraukti investicijų į Lietuvą, aptarti, kaip Izraelyje kuriama aukštosiomis technologijomis paremta inovatyvi ekonomika. Premjeras pažymi, kad 2011-ieji Lietuvoje paskelbti Holokausto atminimo metais.