BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus interviu Lietuvos radijui

Data

2010 12 21

Įvertinimas
1

Ministras Pirmininkas telefonu iš Izraelio kalba apie susitikimus su Izraelio Prezidentu ir Ministru Pirmininku, dvišalius santykius, investicijų pritraukimą į Lietuvą ir apsilankymą Jad Vašemo muziejuje.

Premjeras džiaugiasi, kad Izraelio Prezidentas ir Ministras Pirmininkas nuoširdžiais ir šiltais žodžiais atsiliepia apie Lietuvą. Pasibaigus Lietuvos Vyriausybės vadovo oficialiam vizitui Izraelyje, suplanuota daug dvišalių ateities vizitų, Izraelio aukščiausi vadovai pakviesti atvykti į Lietuvą, aptariama galimybė Lietuvoje įsteigti Izraelio ambasadą, inicijuoti tiesioginius skrydžius iš Lietuvos į Tel Avivą. Premjeras teigia, kad į Lietuvą siekiama pritraukti investicijų iš Izraelio, ypač biotechnologijų, IT ir farmacijos srityse. Anot A. Kubiliaus, Lietuva turi nemažai ko pasimokyti iš inovatyvios ekonomikos stebuklu vadinamo Izraelio.

Kalėdų proga Ministras Pirmininkas linki žmonėms tikėjimo, ramybės ir gerovės: „Mes visi esame šios žemės vaikai, mes esame vienaip ar kitaip susieti su krikščionybe, su krikščioniškomis vertybėmis, todėl norisi palinkėti, kad tikėjimas, ramybė ir gerovė aplankytų kiekvieną šeimą“.