BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus interviu Lietuvos radijui

Data

2010 12 28

Įvertinimas
1

Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius interviu kalba apie „Gazprom“ dujų kainų nuolaidas Latvijai ir Estijai, bet ne Lietuvai. Anot Premjero, „Lietuvos dujų“ vadovybė nesirūpina dujų vartotojais Lietuvoje. Būdama ES narė, Lietuva turi pareigą įgyvendinti ES teisės normas, tarp jų ir trečiąją energetikos direktyvą, skirtą dujų ūkio pertvarkai visoje ES. Direktyva turi apsaugoti Lietuvos dujų vartotojus nuo monopolininkų. „Gazprom“ išpuolis yra ne prieš Lietuvą, bet prieš visą ES, kuri turi pareigą ir atsakomybę reaguoti į dabartinę situaciją.

Pasak Premjero, galima galvoti, kad kiti metai bus lengvesni, tai rodo daugelis ekonominių rodiklių. Pats žmogus taip pat turi matyti atsakomybę už savo gyvenimą, stengtis sau ir savo šeimai kurti kiek galima palankesnį gyvenimą. Ministras Pirmininkas interviu kalba ir apie kasos aparatų įvedimą turguose, Estijoje įvedamą eurą, Lietuvos-Baltarusijos santykius.